Koupání a široká nabídka výletů

Termín | 8.–16. listopadu 2019
Cena | od 34 950 Kč

1. den: Odlet z Prahy do Dubaje, transfer do hotelu, ubytování.

Burj Kalifa2. den: Po snídani transfer na jednu z pláží Dubaje (Jumeirah Beach), návrat odpoledne, pro zájemce možná společná vycházka do obchodního střediska s nákupem nápojů a dalších potravin. Návrat na ubytování, nocleh.

3. den: Po snídani volno, nebo společný výlet do obchodního střediska Dubai Mall, kde jsou k vidění různé atrakce jako tříposchoďový vodopád, akváriumDubaj se žraloky, Tančící fontána, kluziště (s možností půjčení bruslí) – v ceně výletu je transfer od hotelu tam i zpět a vstupné na Burj Khalífa – nejvyšší věž světa. Odpoledne návrat do hotelu, po odpočinku společná vycházka do středu města – stará tržnice, obchodní třídy a nábřeží zálivu (Creek), který od sebe rozděluje starou a novější část Dubaje. Nocleh.

Abra4. den: Po snídani odjezd společným mikrobusem na další pláž, Kite Beach. Odpoledne volno u hotelového bazénu, nebo možnost dalšího výletu – pouštní safari s ježděním po dunách a barbecue večeří.

5. den: Po snídani výlet do Abu Dhabí, hlavního města SAE. Oběd a návštěva nejkrásnější mešity světa. Návrat na ubytování, nocleh.

Dubaj6. den: Po snídani odjezd mikrobusem na další pláž – La Mer Beach nebo Dubai Marina. Odpoledne možnost společného výletu metrem do Shopping Mall Emirates, kde je možné půjčit si lyže, snowboard, nebo jen pozorovat zasněžený svah. Večer návrat na ubytování, nocleh.

7. den: Po snídani výlet do pouštní oázy Al Ain, která se nachází v Emirátu Abu Dhabí – prohlídka staré pevnosti nebo šejkova rodného paláce, atlantis hotel Dubaioběd na pouštní hoře Jebel Hafeet v pětihvězdičkovém hotelu – výjezd na horu serpentinami s úžasnými výhledy na okolní poušť a svahy hory, které se zelenají po místním zavlažování. Večer návrat na ubytování, nocleh

8. den: Po snídani odjezd na poslední z pláží – Alk Mamzar Beach, která má výhled na sousední Emirát Shardjah. Odpoledne volno k závěrečným nákupům. Nocleh.

9. den: Snídaně, uvolnění pokojů, transfer na letiště, odlet do Prahy nebo Vídně.

Dubaj

Fakultativní výlety – od 10 osob s českým průvodcem:

Abu Dhabí | 2 480 Kč výlet do Abu Dhabí s obědem a návštěvou nejkrásnější mešity světa.
Burj Khalífa a Dubai Mall | 1 680 Kč půldenní výlet do Obchodního centra Dubai Mall a vstup na věž Burj Khalífa.
Jabel Hafeet | 2 850 Kč výlet do pouště Al Ain s obědem na pouštní hoře Jabel Hafeet.
Občerstvení v Burj Al Arab | 3 680 Kč hodinové posezení v nejdražším hotelu světa (Plachetnice) stojící v moři Burj Al Arab v baru v nejvyšším poschodí s občerstvením.
Pouštní safari | 1 580 Kč výlet na pouštní safari s ježděním po dunách a barbecue večeří.

Cena zahrnuje | letenku z Prahy do Dubaje a zpět, 8x ubytování se snídaní v hotelu Welcome 2 Dubaj*** v apartmánech, transfer z letiště a zpět v Dubaji, všechny transfery na pláže, doprovod českého průvodce po celou dobu zájezdu, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje | cestovní pojištění včetně storna zájezdu, jinou stravu než snídaně, eventuální vstupy na pláže (některé jsou veřejné, jiné formou přímořského parku).

Fakultativně | transfer z Brna na letiště a zpět 500 Kč jedním směrem, fakultativní výlety.

Ubytování | apartmánový hotel Hotel Welcome 2 Dubaj*** v pěší vzdálenosti rušného obchodního centra Bur Dubai a stanice metra, kterým je možno podnikat různé výlety. Vybavení hotelu: Fitness posilovna, venkovní bazén, sauna, snídaňová restaurace (bufet).
Apartmány s jednou ložnicí pro 2 osoby s příslušenstvím, společenskou místností a kuchyňským koutem – cena na jednu osobu 36 950 Kč.
Apartmány se dvěma ložnicemi pro 4 osoby, každá s vlastním příslušenstvím, společenskou místností a kuchyňským koutem – cena na jednu osobu 34 950 Kč.
Využití jedné ložnice jako jednolůžkového pokoje – cena na osobu 41 850 Kč.

Přihlaste se na tento zájezd! Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s našimi všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!