Zajímá Vás

İstanbul’a hoş geldiniz! – Vítejte v Istanbulu, živoucí pokladnici historie, křižovatce kultur, mostu mezi kontinenty a náboženstvími. Říkali mu Byzantion, Konstantinopol a Cařihrad, po staletí byl centrem světových říší a sídlem císařů a sultánů. Není divu, že v jedenáctimiliónovém velkoměstě naleznete tolik pamětihodností, barev, vůní a kontrastů. Antické památky se prolínají s raně středověkými chrámy přetvořenými na mešity a zdobné osmanské baroko kontrastuje s elegantní moderní architekturou. Kouzlu Istanbulu nelze nepodlehnout…

  • Termíny | 24.–27. května | 27.–30. září 2014
  • Cena | 10 990 Kč | příplatek na jednolůžkový pokoj 2 600 Kč

Poznávac zájezd do Istanbulu

Poznávací zájezd do Istanbulu1. den: Odlet z Prahy/Vídně do Istanbulu, jediného města rozprostírající se na dvou světadílech a na březích dvou moří – Černého a Marmarského. První seznámení s Istanbulem, procházka po třídě Istiklal Caddesi s historickou tramvají. Nocleh v hotelu.

2. den: Prohlídka starého Istanbulu začíná návštěvou Koňského náměstí, bývalého Hippodromu, kde byzantští císaři pořádali nádherné slavnosti. Jen několik kroků od Hippodromu navštívíme velkolepý chrám Boží moudrosti (Aya Sofya), mistrovské dílo byzantské Poznávací zájezd do Istanbuluarchitektury z poloviny 6. století, a dále mešitu sultána Ahmeta, proslulou svou modrou majolikovou výzdobou, díky které je známa především jako Modrá mešita.

3. den: Pokračujeme v prohlídce Istanbulu návštěvou sultánského paláce Topkapi s cennými uměleckými sbírkami a nádherným pohledem na záliv Zlatého rohu. Odpoledne dokončíme prohlídku návštěvou velkolepého paláce Dolmabahçe, posledního sídla osmanských sultánů a mistrovského díla architektury z poloviny 19. století. Poslední večer navštívíme proslulý istanbulský Velký bazarKappaliçarşi. Nocleh v Istanbulu.

Poznávací zájezd do Istanbulu4. den: Po snídani individuální volno, možnost nákupu, pro zájemce plavba po Bosporu, odjezd na letiště a odlet do Prahy/Vídně.

  • Cena zahrnuje | leteckou přepravu Praha/Vídeň–Istanbul a zpět, letištní a servisní poplatky, ubytování v *** hotelu se snídaní, transfery klimatizovaným autobusem nebo minibusem, českého odborného průvodce, tureckého doprovodného průvodce, povinné pojištění proti úpadku CK.
  • Cena nezahrnuje | komplexní pojištění včetně pojištění léčebných výloh.
  • Upozorňujeme na možnost využít transfer z Brna na letiště a zpět (informace v CK).

Přihlašte se na zájezd
Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!

replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Rolex Swiss Replica Rolex replica rolex replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Watches rolex explorer 39mm for sale 14060M Rolex Submariner Cost rolex r1628 fake iwc 3719 replica movement 16610 rolex watches shop the best clone rolex watches rolex explorer 2 preis Rolex Submariner 14060M Price rolex r1628 deville iwc best clone Rolex Submariner Review 116610 116610ln replica the best cartier clone watches rolex gmt master 16750 prix Rolex Submariner 14060M Review rolex r1628 date james bond omega replica 116710 Rolex watches iwc rolex 70216 rolex Daytona rolex explorer acier Daytona Replica rolex omega watches model rolex sekeleton th 2014 rolex oro giallo Rolex Turn O Graph Prices the replika watch