Giuseppe Verdi – La Traviata

Termín | 23.–26. dubna 2016
Cena | 15 800 Kč + cena vstupenky dle výběru | Sleva pro abonenty NdB a členy KPOB 500 Kč

ben111. den: Pro zájemce transfer autobusem z Brna na letiště v Praze, sraz v odletové hale (oficiální zahájení zájezdu), v poledne odlet na letiště Marka Pola v Benátkách, transfer lodí do hotelu, ubytování, pro zájemce později odpoledne odjezd MHD do centra Benátek – okruh centrem města (1. část) nebo volno k individuálnímu programu (muzea, galerie, kavárny), večer nocleh v hotelu.

1981782_pk2. den: Po snídani odjezd MHD do centra, okruh městem s průvodcem (2. část), poté návrat do hotelu k převlečení do společenských oděvů, odjezd na večerní představení ve slavném, po požáru obnoveném divadle Gran Teatro la Fenice – Verdiho opera Traviata, která právě zde měla svou světovou premiéru. Po představení odjezd z centra vaporettem nebo lodním taxi zpět do hotelu.

3. den: Po snídani prostor pro individuální program,

pro zájemce výlet s průvodcem na ostrovy MuranoBurano, popřípadě i Torcello, navečer pro zájemce koncert z díla místního rodáka Antonia Vivaldiho i dalších v kostele Chiesa San Vidal (cca 850 Kč).

4. den: Po snídani prostor pro individuální prohlídku ostrova Lido, popřípadě na nákupy, před polednem odjezd lodí na letiště a odlet na letiště do Prahy. Pro zájemce transfer autobusem do Brna k hotelu Grand.

Cena zahrnuje | zpáteční letenku Praha–Benátky, 3x nocleh v hotelu *** se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím, transfery lodními spoji, vstupenku na operní představení v Gran Teatro la Fenice (podle výběru klienta), dvoudenní permanentní jízdenku na MHD v Benátkách, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje | cestovní pojištění a pojištění pro případ storna, dopravu autokarem z Brna na letiště v Praze a zpět, vstupy do muzeí a galerií.

Přihlaste se na tento zájezd! Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s našimi všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!