Giacomo Puccini – Madama Butterfly

Termín | 5.–8. dubna 2018
Cena | 16 960 Kč + cena vstupenky dle výběru | Sleva pro abonenty NdB a členy SPNdB 500 Kč

ben111. den: Odlet z Prahy kolem poledne na letiště Marka Pola v Benátkách, transfer lodí do hotelu, ubytování, pro zájemce později odpoledne odjezd lodí do centra Benátek – okruh centrem města (1. část) nebo volno k individuálnímu programu (muzea, galerie, kavárny), večer nocleh v hotelu.

2. den: Po snídani odjezd MHD do centra, okruh 1981782_pkměstem s průvodcem (2. část), poté návrat do hotelu k převlečení do společenských oděvů, odjezd na večerní představení ve slavném, po požáru obnoveném divadle Gran Teatro la Fenice – Pucciniho opera Madama Butterfly. Po představení odjezd z centra vaporettem nebo lodním taxi zpět do hotelu.

3. den: Po snídani prostor pro individuální program, pro zájemce výlet s průvodcem na ostrovy v Benátské laguně, MuranoBurano, popřípadě i Torcello, navečer pro zájemce koncert z díla místního rodáka Antonia Vivaldiho i dalších v kostele Chiesa San Vidal (cca 850 Kč).

4. den: Po snídani prostor pro individuální prohlídku ostrova Lido, popřípadě na nákupy, před polednem odjezd lodí na letiště a odlet na letiště do Prahy. Možnost transferu do Brna (není v ceně).

Cena zahrnuje | zpáteční letenku Praha–Benátky, 3x nocleh v hotelu *** se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím, transfery lodními spoji, vstupenku na operní představení v Gran Teatro la Fenice (podle výběru klienta), třídenní permanentní jízdenku na MHD v Benátkách, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje | cestovní pojištění, transfer z Brna na letiště a zpět 500 Kč jedním směrem, vstupy do muzeí a galerií, případné pobytové taxy.

Přihlaste se na tento zájezd! Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s našimi všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!