Ralph Lauren Cheap Pandora Australia(Ralph Lauren) is the United States has a thick atmosphereCheap Pandora Canada of high fashion brands taste,Cheap Ralph Lauren style highly stylized .Ralph Lauren products,Cheap Ralph Lauren whether clothing or furniture, whetherRalph Lauren Canada Outlet it is perfume or containers,Burberry Outlet UK have catered to the upper class customersHogan Italia Outlet yearning for a perfect life, or, as Ralph Lauren (Ralph Lauren),Michael Kors Outlet UK Mr. I said: "the purpose of my design is to achieve the dream of people's minds - the best imaginable reality.Tiffany Sale UK "Ralph Lauren (Ralph Lauren) is a major consumer middle class or higher income consumers and celebrities, and comfortable,Tiffany UK affordable good to wear Ralph Lauren (Ralph Lauren) POLO shirt, whether in Europe or Asia, almost everyoneCheap Ralph Lauren has become a wardrobe essential clothing styles!The North Face Outlet UK and Double Ralph Lauren LAUREN BY POLO is among the retro series, Cheap Pandoraperfect for an American-style retro style interpretation.

Zajímá Vás

Vydejte se s námi do pulzující metropole Katalánska, pokladnice umění a architektury všech různých stylů, dějiště slavných olympijských her v roce 1992 – dvoumilionové BarcelonyNechte se unášet rytmem přístavního města za zvuků španělských kytar, vychutnejte si kávu v kavárničkách starého města nebo se vydejte na nákupy po elegantních městských bulvárech. Využijte pohodlí společné dopravy na letiště a po příletu zpět do Brna.

  • Termíny | 5.–8. června | 11.–14. září 2014 (4 dny/3 noci v hotelu v Barceloně)
  • Cena | 11 690 Kč (včetně letištních tax) | příplatek na jednolůžkový pokoj 1 850 Kč

Poznávací zájezd do Španělska1. den: Odjezd v ranních hodinách do Prahy nebo do Vídně na letiště. Odlet do Barcelony a po příletu transfer autokarem do hotelu. Pro zájemce společná večerní procházka s průvodcem. Nocleh.

2. den: Po snídani začneme poznávání katalánské metropole na Plaza de Colón s pomníkem Kryštofa Kolumba. Odtud vedou ulice Ramblas napříč starým městem, zvaným Barri Gotic a najdeme zde nejstarší památky – katedrála, nádherný příklad katalánské gotiky, radnice se zachovanou gotickou fasádou, městské muzeum a palác Poznávací zájezd do ŠpanělskaReal Mayor, kde Isabela Kastilská a Ferdinand Aragonský přijali Kolumba po jeho prvním návratu z Ameriky. Odpoledne část města nazývaná Montjuïc, která strmě stoupá od přístavu. V citadele z roku 1640 je dnes vojenské muzeum, za návštěvu rozhodně stojí Muzeum katalánského umění v Národním paláci. Návrat na ubytování, nocleh.

Poznávací zájezd do Barcelony3. den: Po snídani možnost výletu na klášter Montserrat, ležící v horách nedaleko Barcelony, který je jedním z nejvýznamnějších poutních míst Španělska. Podle legendy byl založen kolem roku 880, kdy zde byl pastýři znovu objeven obraz Panny Marie, přinesený do Barcelony svatým Petrem a ukrytý v 8. století během maurské invaze. Odpoledne návrat do Barcelony – prohlídka parku Güel, který projektoval architekt Antonio Gaudí, v umělcově domě se dnes nachází jeho muzeum. Večer individuální volno.

4. den: Po snídani prohlídka nejoriginálnější stavby města – chrámu Sagrada Familia, nedokončeného díla Antonia Gaudího. Pro fotbalové nadšence možnost prohlídky Nou Campu – stadionu slavného klubu FC Barcelona a muzea klubu. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy nebo do Vídně. Po příletu transfer do Brna, návrat ve večerních hodinách.

Poznávací zájezd do Barcelony

  • Cena zahrnuje| letenku na pravidelné lince do Barcelony a zpět, transfer na letiště a zpět (autobusový nebo vlakový), letištní taxy a palivový příplatek 2 400 Kč (částka může podléhat změnám), transfer autokarem do hotelu a zpět, 3x ubytování v hotelu **/*** s příslušenstvím (dvoulůžkové pokoje), 3x snídani, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
  • Cena nezahrnuje | vstupy do jednotlivých památek, cestovní pojištění.
  • Fakultativně | půldenní výlet autokarem na Montserrat 750 Kč (min. 10 zájemců), komplexní pojištění včetně storna zájezdu za 29 Kč/den.
  • Upozorňujeme na možnost využít společný transfer Brno – letiště – Brno v ceně zájezdu.

Přihlašte se na zájezd
Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!

replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Rolex Swiss Replica Rolex replica rolex replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Watches rolex explorer 39mm for sale 14060M Rolex Submariner Cost rolex r1628 fake iwc 3719 replica movement 16610 rolex watches shop the best clone rolex watches rolex explorer 2 preis Rolex Submariner 14060M Price rolex r1628 deville iwc best clone Rolex Submariner Review 116610 116610ln replica the best cartier clone watches rolex gmt master 16750 prix Rolex Submariner 14060M Review rolex r1628 date james bond omega replica 116710 Rolex watches iwc rolex 70216 rolex Daytona rolex explorer acier Daytona Replica rolex omega watches model rolex sekeleton th 2014 rolex oro giallo Rolex Turn O Graph Prices the replika watch