Ralph Lauren Cheap Pandora Australia(Ralph Lauren) is the United States has a thick atmosphereCheap Pandora Canada of high fashion brands taste,Cheap Ralph Lauren style highly stylized .Ralph Lauren products,Cheap Ralph Lauren whether clothing or furniture, whetherRalph Lauren Canada Outlet it is perfume or containers,Burberry Outlet UK have catered to the upper class customersHogan Italia Outlet yearning for a perfect life, or, as Ralph Lauren (Ralph Lauren),Michael Kors Outlet UK Mr. I said: "the purpose of my design is to achieve the dream of people's minds - the best imaginable reality.Tiffany Sale UK "Ralph Lauren (Ralph Lauren) is a major consumer middle class or higher income consumers and celebrities, and comfortable,Tiffany UK affordable good to wear Ralph Lauren (Ralph Lauren) POLO shirt, whether in Europe or Asia, almost everyoneCheap Ralph Lauren has become a wardrobe essential clothing styles!The North Face Outlet UK and Double Ralph Lauren LAUREN BY POLO is among the retro series, Cheap Pandoraperfect for an American-style retro style interpretation.

Zajímá Vás

Tallinn – Helsinky – bílé noci v Petrohradě

  • Termín | 15.–22. června 2014 | letecky s odjezdem z Brna
  • Cena | 25 900 Kč (včetně letištních tax)

1. den: Odjezd účastníků zájezdu do Prahy nebo Vídně, odlet pravidelnou linkou do Tallinnu. Po příletu transfer do hotelu v centru Tallinnu (UNESCO) a poté společná procházka městem, které bylo během posledních 15 let nádherně rekonstruováno a je jedním z nejlépe zachovaných středověkých měst Evropy. Uvidíme pravoslavný chrám Alexandra Něvského, gotickou radnici z 15. století (nejstarší v severských zemích), kostel sv. Olafa, hradní vrch Toompea, městské opevnění se štíhlými věžemi a uličky starého hanzovního města. Večer návrat  do hotelu a poté možnost vyrazit za zábavou do jedné z četných hospůdek.

2. den: Po snídani dokončení prohlídky města: ruiny středověkého kláštera Pirita, olympijská vesnice, palác a park v Kadriorgu, dříve sídlo Petra Velikého, dnes sídlo estonského prezidenta, nazývané estonské Versailles, možnost nákupu suvenýrů či posezení v kavárně. Po poledni nalodění na trajekt a plavba přes Finský záliv do Helsinek, navečer prohlídka nejvýznamnějších pamětihodností finské metropole – historické centrum s protestantským dómem, tatarskou mešitou a univerzitou, sídlo vlády, Uspenská katedrála, originální Sibeliův monument atd. Ubytování v centru.

3. den: Po snídani možnost návštěvy finské sauny přímo v hotelu a poté dokončení prohlídky Helsinek včetně slavného Skalního kostela – jedné z největších atrakcí města, Olympijský stadion s vyhlídkovou věží, odkud je krásný výhled na celé město, hala Finlandia od architekta Alvara Aalta. Po poledni směrem na východ po staré královské cestě, navštívíme malebné městečko Porvoo s typickou dřevěnou architekturou, odpoledne překročení ruské hranice, cesta přes Vyborg s hraniční pevností do Petrohradu, ubytování v hotelu a nocleh.

4. den: Celý den v Petrohradě, okružní jízda s místním průvodcem s prohlídkou nejzajímavějších památek města, nábřeží Něvy s celou řadou mostů, opravená Petropavlovská pevnost s katedrálou sv. Petra a Pavla, kde jsou pochováni ruští carové s jejich rodinami, budova Admirality, která svou věží dominuje městu, procházka po Něvském prospektu, který je nejživější tepnou města, tato dlouhá ulice si zachovala svůj osobitý charakter, známý z ruských románů, Kazaňský chrám, chrám sv. Izáka, budova divadla a pravoslavný chrám Srdce Ježíšova. Nocleh v hotelu.

5. den: Po snídani výlet do Puškinu, kde se nachází nádherný palác Carskoje Selo, ve kterém můžeme obdivovat kopii slavné Jantarové komnaty. Návrat do Petrohradu, možnost návštěvy Ruského muzea nebo projížďka lodí po petrohradských kanálech.

6. den: Po snídani návštěva Ermitáže, jedné z nejbohatších galerií světa, která ukrývá poklady ruského i světového umění. Odpoledne možnost návštěvy kláštera Alexandro – Něvská Lávra, kláštera a paláce ve Smolném, odkud byla řízena roku 1917 bolševická revoluce, zastávka u slavného křižníku Aurora, podle časových možností návštěva Piskarevského hřbitova, na kterém jsou pochovány oběti 2. světové války z období blokády Leningradu. Nocleh.

7. den: Po snídani odjezd do světoznámého Petrodvorce. Nádherný palácový komplex Petra Velikého, jehož zahrady „končí až v moři“. Poté cesta k estonské hranici, prohlídka 700 let starého hraničního města Narva, kterému vévodí mohutná pevnost. Nocleh v hotelu v Estonsku.

8. den: Po snídani odjezd do Tallinnu, cestou návštěva největšího estonského národního parku Lahemaa, procházka podél moře. Odpoledne příjezd do Tallinnu na letiště. Odlet do Prahy/Vídně a odjezd do Brna.

  • Cena zahrnuje | letenku do Tallinu a zpět, letištní taxy cca 2 100 Kč (částka může podléhat změnám), dopravu po Estonsku, Finsku a Rusku místním autobusem, transfery z letiště a zpět, služby průvodce, 1x ubytování v Tallinnu, 1x ubytování v Helsinkách, 4x ubytování v Petrohradě, 1x ubytování v Estonsku, 7x snídani, pojištění proti úpadku CK.
  • Cena nezahrnuje | skupinové vízum do Ruska 1 400 Kč, dopravu na letiště v Praze a zpět (informace v CK), případný poplatek za zavazadlo (dle podmínek letecké společnosti), případný příplatek za nocleh navíc v Tallinnu (dle letového řádu), komplexní pojištění 40 Kč osoba/den.
  • Fakultativně | Ermitáž s místním průvodcem 450 Kč; Carskoje Selo s Jantarovou komnatou 490 Kč; Petropavlovská pevnost 150 Kč; společná večeře v Estonsku 330 Kč.
  • Upozorňujeme, že kvůli vyřízení víz do Ruska je nezbytné přihlásit se na zájezd nejpozději 30 dní před odletem.
  • Podmínkou uskutečnění zájezdu je minimální počet 20 účastníků.

Přihlašte se na zájezd
Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!

replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Rolex Swiss Replica Rolex replica rolex replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Watches rolex explorer 39mm for sale 14060M Rolex Submariner Cost rolex r1628 fake iwc 3719 replica movement 16610 rolex watches shop the best clone rolex watches rolex explorer 2 preis Rolex Submariner 14060M Price rolex r1628 deville iwc best clone Rolex Submariner Review 116610 116610ln replica the best cartier clone watches rolex gmt master 16750 prix Rolex Submariner 14060M Review rolex r1628 date james bond omega replica 116710 Rolex watches iwc rolex 70216 rolex Daytona rolex explorer acier Daytona Replica rolex omega watches model rolex sekeleton th 2014 rolex oro giallo Rolex Turn O Graph Prices the replika watch