Probably no Pandora AustraliaBilaerfu Lauren (Ralph Lauren) is more iconic American designer of. Pandora CanadaIn 1967, Ralph Lauren (Ralph Lauren) $ 50,000Ralph Lauren Outlet of the loan by Ralph Lauren ball into the market,Ralph Lauren Australia and began a Ralph Lauren Corporation (Polo Ralph Lauren) clothing brand,Ralph Lauren Canada the brand dedicated to Burberry Outletthe design and production of high-end casual or semi-formal men,Hogan Italia Women's Clothing, especially famous for itsMichael Kors Bags Outlet classic polo shirt. Lauren ad mostly taken by the famous photographer Bruce Weber (Bruce Weber), shaped almost like a perfect cinematic American life in recent years, their collaboration models like the United States and the United Cheap Tiffany SaleKingdom black supermodel Naomi Campbell (Naomi Campbell),Tiffany Sale UK Brazilian supermodel Gisele Bundchen http://www.microzed.com.au(Gisele Bundchen) and the Oscar for Best actress Penelope Cruz (Penelope Cruz),http://www.rcorner.co.uk and now to a review together these people never forget the beautiful large bar.

Poznávací zájezdy Itálie

Itálie patří mezi nejčastěji navštěvované turistické destinace, kde každoročně tráví několik set tisíc Čechů svoji dovolenou. Pokud máte zájem poznat více kultury a mít více zážitků, doporučujeme poznávací zájezdy v Itálii, kde můžete navštívit ty nejznámější a nejnavštěvovanější památky.

Poznejte to nejlepší z Říma a Vatikánu

Řím je hlavní město Itálie a zároveň se zde nachází nejmenší stát světa – Vatikán, sídlo římsko-katolické církve. Díky bohaté historii města se zde nachází mnoho památek od Kolosea, Pantheon či náměstí sv. Petra s bazilikou sv. Petra.

Benátky, Florencie, Sicílie

Benátky se nachází na severu Itálie a patří do seznamu UNESCO a každoročně se zde pořádá karnevalový průvod městem. Florencie patří mezi další historicky a kulturně bohatá města v Itálii. Do Florencie se můžete vypravit k známé šikmé věži Pisa, podívat se na sochu Davida či velké množství kostelů. Návštěvníci Sicílie mohou poznat krásnou přírodu i kulturní památky, které jsou často opomíjené.


Poznávací zájezd s návštěvou unikátního Benátského karnevalu jehož tradice sahá až do jedenáctého století detaily zájezdu

Giacomo Puccini – Turandot
Operní představení na otevřené přírodní scéně na břehu Pucciniho jezera v Toskánsku detaily zájezdu

Murano – Burano – Torcello detaily zájezdu

zájezd pro rodiny s dětmi detaily zájezdu

Urbino – San Marino – Rimini – Ravenna – Bologna – Ferrara detaily zájezdu

Chianti, Volterra, Siena, Montepulciano, Montalcino, Val d’Orcia detaily zájezdu

Passo Pordoi – Marmolada – Cortina d`Ampezzo – Tre Cime di Lavaredo detaily zájezdu

Lucca – Pisa – Volterra – Siena – Elba – Florencie detaily zájezdu

Bergamo – Piemont – Savigliano – Cherasco – Barbaresco – Alba – Turín detaily zájezdu

Vydejte se s námi ke kořenům evropské kutury, do třímiliónového Říma. detaily zájezdu

Florencie, Řím a Vatikán autokarem detaily zájezdu

Lido di Jesolo a návštěva Benátek, města na laguně detaily zájezdu

Benátky – Florencie – Řím detaily zájezdu

Pravý parmezán, balzamický ocet, parmská šunka, mortadella, torrone, skvělé těstoviny a spousta památek detaily zájezdu

stránka 1 z 2   1 2