Ralph Lauren Cheap Pandora Australia(Ralph Lauren) is the United States has a thick atmosphereCheap Pandora Canada of high fashion brands taste,Cheap Ralph Lauren style highly stylized .Ralph Lauren products,Cheap Ralph Lauren whether clothing or furniture, whetherRalph Lauren Canada Outlet it is perfume or containers,Burberry Outlet UK have catered to the upper class customersHogan Italia Outlet yearning for a perfect life, or, as Ralph Lauren (Ralph Lauren),Michael Kors Outlet UK Mr. I said: "the purpose of my design is to achieve the dream of people's minds - the best imaginable reality.Tiffany Sale UK "Ralph Lauren (Ralph Lauren) is a major consumer middle class or higher income consumers and celebrities, and comfortable,Tiffany UK affordable good to wear Ralph Lauren (Ralph Lauren) POLO shirt, whether in Europe or Asia, almost everyoneCheap Ralph Lauren has become a wardrobe essential clothing styles!The North Face Outlet UK and Double Ralph Lauren LAUREN BY POLO is among the retro series, Cheap Pandoraperfect for an American-style retro style interpretation.

Zajímá Vás

Poznejte s námi jedno z nejúžasnějších světových velkoměst, perlu na Seině – metropoli Paříž. Město, jehož sláva přetrvala do dnešních dnů a které nadále udává tón nejen světové módě, ale i kultuře, umění, architektuře, gastronomii a politickému dění. Čekají na Vás bohaté sbírky pařížských muzeí a galerií, typické kavárny, restaurace, neopakovatelná atmosféra úzkých uliček plných krámků a butiků i lesk širokých bulvárů. Zájezd je po celou dobu doprovázen odborným českým průvodcem. Využijte maximální pohodlí společné dopravy na letiště a ihned po příletu zpět do Brna.

  • Termíny | 6.–10. května | 3.–7. července | 25.–29. září | 24.–28. října 2015
  • Cena | 12 990 Kč (včetně letištních tax) | příplatek na jednolůžkový pokoj 2 800 Kč

Poznávací zájezd do Paříže1. den: Odlet z Prahy/Vídně (pro zájemce možnost společného transferu z Brna) do Paříže, po příletu transfer autokarem do hotelu. Přesun metrem, pěší okruh po Montmartru – bazilika Sacré-Coeur, náměstí malířů du Tertre, kabaret Moulin Rouge. Ubytování v hotelu.

2. den: Po snídani procházka po nejslavnější ulici světa, třídě Champs Elysées k Ví­těz­nému oblouku, Eiffelově věži s možností vyjet výta­hem na­horu a vy­chutnat si vý­hled Zájezd do Francie - Louvre (poznávací zájezdy)na Paříž. Mar­tova pole, Invali­dovna s vo­jenským muzeem a hrobkou císaře Napoleona. Navečer možnost společné romantické pro­jížďky lodí po Seině.

3. den: Po snídani možnost společného půldenního výletu příměstským vlakem s prů­vodcem do Versailles – prohlídka vel­ko­lepého sídla Ludvíka XIV. a jeho zahrad. Přesun zpět do centra, zbytek od­poledne lze věnovat náv­štěvě muzeí, na­pří­klad Louvre s Mo­nou Lisou, Mu­sée d’Or­say s francouz­skými impresionisty nebo Muzeum moderního umění v Centre Pompidou a další.

4. den: Po snídani přesun metrem do středu Paříže a procházka v okolí OperyPlace Vendôme, Náměstí Svornosti, Louvre a podél Seiny ke katedrále Notre-Dame a na ostrov Cité, bulvár Saint Michel a Latinská čtvrť. Další procházka přes Les Halles, čtvrtí Marais na Náměstí Bastilly.

5. den: Po snídani individuální volno. Poté transfer autokarem na letiště Charles de Gaulle a odlet do Prahy/Vídně. Možnost transferu do Brna, příjezd na stanoviště Čebusu k hotelu Grand.

  • Cena zahrnuje | letenku na pravidelné lince do Paříže a zpět, transfer na letiště a zpět, letištní taxy a palivový příplatek 2 400 Kč (částka může podléhat změnám), transfer autokarem do hotelu a zpět, 4x ubytování v hotelu ** s příslušenstvím v Paříži (dvoulůžkové pokoje), 4x kontinentální snídani, odborného průvodce, pojištění CK proti úpadku.
  • Cena nezahrnuje | vstupy do jednotlivých památek, případné pobytové taxy, pojištění.
  • Fakultativně | večerní projížďka lodí po Seině 310 Kč, panoramatický okruh autokarem s průvodcem (minimálně 3 hodiny) 690 Kč. V případě zájmu zajistí průvodce na místě společné večeře.
  • Doporučujeme komplexní po­jiš­tění (storna, lé­čebných výloh a úrazové) za 29 Kč/den.
  • Upozorňujeme na možnost využít transfer Brno–letiště–Brno (informace v CK).
  • Cena le­tenky | 6 500 Kč (včetně le­tištních poplatků).

Přihlašte se na zájezd
Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!

replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Rolex Swiss Replica Rolex replica rolex replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Watches rolex explorer 39mm for sale 14060M Rolex Submariner Cost rolex r1628 fake iwc 3719 replica movement 16610 rolex watches shop the best clone rolex watches rolex explorer 2 preis Rolex Submariner 14060M Price rolex r1628 deville iwc best clone Rolex Submariner Review 116610 116610ln replica the best cartier clone watches rolex gmt master 16750 prix Rolex Submariner 14060M Review rolex r1628 date james bond omega replica 116710 Rolex watches iwc rolex 70216 rolex Daytona rolex explorer acier Daytona Replica rolex omega watches model rolex sekeleton th 2014 rolex oro giallo Rolex Turn O Graph Prices the replika watch