Ralph Lauren Cheap Pandora Australia(Ralph Lauren) is the United States has a thick atmosphereCheap Pandora Canada of high fashion brands taste,Cheap Ralph Lauren style highly stylized .Ralph Lauren products,Cheap Ralph Lauren whether clothing or furniture, whetherRalph Lauren Canada Outlet it is perfume or containers,Burberry Outlet UK have catered to the upper class customersHogan Italia Outlet yearning for a perfect life, or, as Ralph Lauren (Ralph Lauren),Michael Kors Outlet UK Mr. I said: "the purpose of my design is to achieve the dream of people's minds - the best imaginable reality.Tiffany Sale UK "Ralph Lauren (Ralph Lauren) is a major consumer middle class or higher income consumers and celebrities, and comfortable,Tiffany UK affordable good to wear Ralph Lauren (Ralph Lauren) POLO shirt, whether in Europe or Asia, almost everyoneCheap Ralph Lauren has become a wardrobe essential clothing styles!The North Face Outlet UK and Double Ralph Lauren LAUREN BY POLO is among the retro series, Cheap Pandoraperfect for an American-style retro style interpretation.

Zajímá Vás

Deildartunghver – Breiðaf jörður – Hvalf jörður – Þingvellir – Eyjaf jallajökull – Vatnajökull

Pozorování polární záře ovlivňuje počasí, doba, místo i vzdálenost od osvětleného města. Trasa programu je volena s přihlédnutím k těmto okolnostem: 7 nocí na třech různých místech garantuje úspěšnost pozorování – nepříznivé počasí netrvá na Islandu déle než tři dny.

  • Termín | 21.-28. 3. 2015, pro jednotlivce dle výběru, možno jen v zimních měsících
  • Cena | 45 900 Kč – skupinový zájezd s česky hovořícím průvodcem včetně letenky a zajištěnou dopravou na letiště
  • Cena pro jednotlivce | Island pořádá tzv. garantované trasy od začátku října do začátku dubna s výkladem v němčině a angličtině, v různé délce 5-8 dnů, cena 8-denního zájezdu bez letenky je cca 45 000 Kč
  • Příplatek na jednolůžkový pokoj 7 900 Kč stejný pro obě varianty

Poznávací zájezd na Island

1. den: Přílet na Island, odvoz Fly-busem z letiště Keflavík do hotelu v Reykjavíku, procházka po hlavním městě, nocleh.

Poznávací zájezd na Island2. den: Po snídani setkání s islandským průvodcem a prohlídka nejzajímavějších míst islandské metropole. Odjezd západním směrem, zastávka v obchodě s ovčí vlnou, ze které se vyrábí neuvěřitelné množství věcí. Průjezd údolím Borgarfjórdur, známé jako „Údolí ság západního Islandu“, možnost vystoupit do kráteru vulkánu Grábrók, návštěva nejteplejšího evropského vřídla Deildartunguhver (97°C), které chrlí 180 l vařící vody za vteřinu, dále blízký Hraunfossar, kde z kilometr dlouhého lávového pole vyvěrá několik vodopádů a pohled na vodopád Barnafoss. Ubytování na 2 noci v hotelu Fosshotel v Reykholtu. Odpoledne lekce o vzniku polární záře. Ve večerních hodinách vycházka s průvodcem k pozorování tohoto fenoménu, doplněná šálkem horké čokolády nebo čaje.

Poznávací zájezd na Island3. den: Po snídani odjezd do malebného rybářského městečka Sykkishólmur, které se nachází na severní straně poloostrova Snafellsnes, po celé jehož délce se táhne rozervaný řetěz hor. Nejznámější horou je zde ledovcová sopka Snaefelsjökull, kam umístil Jules Verne děj své knihy Cesta do hlubin Země. Nalodění a plavba fjordem Breidarfjórdur, oběd na palubě. Unikátní islandské pohoštění na farmě Bjarnahöfn, kde připravují hákarl – kvašeného žraloka. Cesta zpět do Reykholtu po pobřeží oceánu, přes lávová pole, se zastávkami na focení nádherných scenérií, zastávka v Borgarnes, návštěva centra s informacemi o osídlení Islandu, nebo koupání v geotermálním bazénu. Po setmění průvodce opět najde vhodné místo k pozorování polární záře, poté možnost strávit zbytek večera v hotelových horkých bazéncích, zvaných „tuby“. Nocleh v Reykholtu.

Poznávací zájezd na Island4. den: Po snídani uvolnění pokojů, odjezd po březích Hvalfjördurského fjordu – Velrybího fjordu, cesta do vnitrozemí ostrova do Národního parku Thingvellir (UNESCO). Zastávka u vodopádu Gullfoss (Zlatý vodopád), jehož obrovská masa vody se s hukotem řítí z výšky 34 metrů. Už z dálky je vidět páru vysoko stříkajícího gejzíru Strokkur, který chrlí horkou vodu každých 5-10 min. Procházka geotermální oblastí kolem nejznámějšího gejzíru na Islandu s bublajícími jezírky, návštěva restaurace Geysir, kde připravují pečený chléb v geotermální peci, podávaný s máslem, ve vřídle uvařeným vejcem a slanečkem, ke kterým Poznávací zájezd na Islandse nejlépe hodí sklenička ledově vychlazeného šnapsu Geysir. Odpoledne povídání o islandských koních, jejich historii a využití, před příjezdem na ubytování na jihu země návštěva geotermálního skleníku. Za tmy opět výprava na místo, odkud se dá nejlépe sledovat polární záře a na zahradě hotelu relaxace v horkých tubách uprostřed tiché a klidné venkovské krajiny.

Poznávací zájezd na Island5. den: Po snídani jízda po jižním pobřeží a návštěva zdejších přírodních divů. Vysoký a úzký Seljalandsfoss, pod nímž vede pěšinka, kterou mohou projít ti, kterým nevadí, že budou mokří. Pak zastávka v návštěvnickém centru sopky Eyjafjallajökull – ukázka, jak se žije v blízkosti vulkánu. Následuje 60 metrů vysoký vodopád Skógafoss, patřící k nejobdivovanějším na ostrově. Blízko vodopádu je muzeum lidových staveb s použitím rašeliny, s velkou kolekcí nástrojů a předmětů z místních zemědělských usedlostí. Dvě noci pak v NP Vatnajökull, což je největší evropský ledovec. Večer odvoz autobusem k ledovcové laguně na fotografování polární záře, pokud počasí dovolí.

Poznávací zájezd na Island6. den: Po snídani celý den v oblasti ledu. Plavba ledovcovou lagunou mezi plujícími krami, projížďka po černém lávovém písku na pláži, v návštěvnickém centru podrobnosti o největším evropském národním parku, film Islandské akademie o „Severních světlech“ a večer opět výjezd k pozorování světel, které v případě dobré viditelnosti tančí po noční obloze.

Poznávací zájezd na Island7. den: Po snídani cesta západním směrem, zastávka u bazaltových sloupů, známých jako Kirkjugólf (Podlaha kostela), další půvabný vodopád Systrafoss a černé lávové útesy, kde hnízdí spousta ptáků. Vyhlídka na pobřežní vesnice jižního Islandu s dřevěnými domy a fascinující scenérií. Navečer návrat do Reykjavíku, ubytování poslední noc. Za tmy odvoz autobusem do osvětlené světoznámé Modré laguny (Bláa lónið), koupání v geotermálním koupališti. Poté tradiční islandská večeře v hostinci Polární záře a cestou na ubytování noční túra spojená s hledáním a pozorováním světel na obloze.

8. den:  Po snídani v hotelu odjezd na letiště, odlet do Prahy, pro zájemce u skupinového zájezdu možnost společné cesty do Brna.

Poznávací zájezd na Island

  • Cena u skupinového zájezdu zahrnuje | letenka z Prahy na Island a zpět, po celou dobu doprovod českého, na Islandu tlumočícího průvodce.
  • Cena obou typů zájezdu zahrnuje | 7 noclehů se snídaní v hotelích ***, 1 oběd, 1 večeře na rozloučenou, transfer z letiště do hotelu a zpět, 6 dnů transport autobusem, doprovázený výkladem místního průvodce v němčině nebo angličtině dle programu, plavba po fjordu Breidalfjördur, návštěva žraločí farmy, ochutnávka geotermálních specialit u gejzíru, návštěva stájí islandských koní a geotermálního skleníku, vstup a multimediální prezentace v Návštěvnickém centru vulkánu Eyafjallaj§ökull, vstup do Skógarského lidového muzea, vstupné a půjčení ručníku v Modré Laguně, 6 večerů lekcí, prezentací a vysvětlování fenoménu Polární záře, které zajišťuje Islandská akademie pro zkoumání polární záře, doprovázené vycházky k pozorování, doplněné půlnočním občerstvením.
  • Cena nezahrnuje | dopravu na letiště a zpět, komplexní pojištění za 48 Kč na den.

Přihlašte se na zájezd
Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!

replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Rolex Swiss Replica Rolex replica rolex replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Watches rolex explorer 39mm for sale 14060M Rolex Submariner Cost rolex r1628 fake iwc 3719 replica movement 16610 rolex watches shop the best clone rolex watches rolex explorer 2 preis Rolex Submariner 14060M Price rolex r1628 deville iwc best clone Rolex Submariner Review 116610 116610ln replica the best cartier clone watches rolex gmt master 16750 prix Rolex Submariner 14060M Review rolex r1628 date james bond omega replica 116710 Rolex watches iwc rolex 70216 rolex Daytona rolex explorer acier Daytona Replica rolex omega watches model rolex sekeleton th 2014 rolex oro giallo Rolex Turn O Graph Prices the replika watch