In addition to fashion,http://www.iamclaudia.com.au Ralph Lauren brand also includes fragrance,http://www.mernie.ca children's clothing,http://www.dolcedelights.ca household and other products. http://www.sfwp.com.auThroughout his inspiration comes from the American Dream - American families: and from the truck,http://www.krivel.ca roadside cottages are branded with the mark of the climate and time;http://www.viewscenes.co.uk heading the sea from the coast of Maine; driving inlaid wooden wagon,http://www.thechoir.it driving on muddy roads; shaved head plate,http://www.bagofrats.co.uk wearing a sweatshirt and worn sneakers college students crowded into a convertible car.http://www.wa-ltd.co.uk This is the reason we see the United States where thehttp://www.swft.co.uk flavor from these designs.

Zajímá Vás

Deildartunghver – Breiðaf jörður – Hvalf jörður – Þingvellir – Eyjaf jallajökull – Vatnajökull

Pozorování polární záře ovlivňuje počasí, doba, místo i vzdálenost od osvětleného města. Trasa programu je volena s přihlédnutím k těmto okolnostem: 7 nocí na třech různých místech garantuje úspěšnost pozorování – nepříznivé počasí netrvá na Islandu déle než tři dny.

  • Termín | 21.-28. 3. 2015, pro jednotlivce dle výběru, možno jen v zimních měsících
  • Cena | 45 900 Kč – skupinový zájezd s česky hovořícím průvodcem včetně letenky a zajištěnou dopravou na letiště
  • Cena pro jednotlivce | Island pořádá tzv. garantované trasy od začátku října do začátku dubna s výkladem v němčině a angličtině, v různé délce 5-8 dnů, cena 8-denního zájezdu bez letenky je cca 45 000 Kč
  • Příplatek na jednolůžkový pokoj 7 900 Kč stejný pro obě varianty

Poznávací zájezd na Island

1. den: Přílet na Island, odvoz Fly-busem z letiště Keflavík do hotelu v Reykjavíku, procházka po hlavním městě, nocleh.

Poznávací zájezd na Island2. den: Po snídani setkání s islandským průvodcem a prohlídka nejzajímavějších míst islandské metropole. Odjezd západním směrem, zastávka v obchodě s ovčí vlnou, ze které se vyrábí neuvěřitelné množství věcí. Průjezd údolím Borgarfjórdur, známé jako „Údolí ság západního Islandu“, možnost vystoupit do kráteru vulkánu Grábrók, návštěva nejteplejšího evropského vřídla Deildartunguhver (97°C), které chrlí 180 l vařící vody za vteřinu, dále blízký Hraunfossar, kde z kilometr dlouhého lávového pole vyvěrá několik vodopádů a pohled na vodopád Barnafoss. Ubytování na 2 noci v hotelu Fosshotel v Reykholtu. Odpoledne lekce o vzniku polární záře. Ve večerních hodinách vycházka s průvodcem k pozorování tohoto fenoménu, doplněná šálkem horké čokolády nebo čaje.

Poznávací zájezd na Island3. den: Po snídani odjezd do malebného rybářského městečka Sykkishólmur, které se nachází na severní straně poloostrova Snafellsnes, po celé jehož délce se táhne rozervaný řetěz hor. Nejznámější horou je zde ledovcová sopka Snaefelsjökull, kam umístil Jules Verne děj své knihy Cesta do hlubin Země. Nalodění a plavba fjordem Breidarfjórdur, oběd na palubě. Unikátní islandské pohoštění na farmě Bjarnahöfn, kde připravují hákarl – kvašeného žraloka. Cesta zpět do Reykholtu po pobřeží oceánu, přes lávová pole, se zastávkami na focení nádherných scenérií, zastávka v Borgarnes, návštěva centra s informacemi o osídlení Islandu, nebo koupání v geotermálním bazénu. Po setmění průvodce opět najde vhodné místo k pozorování polární záře, poté možnost strávit zbytek večera v hotelových horkých bazéncích, zvaných „tuby“. Nocleh v Reykholtu.

Poznávací zájezd na Island4. den: Po snídani uvolnění pokojů, odjezd po březích Hvalfjördurského fjordu – Velrybího fjordu, cesta do vnitrozemí ostrova do Národního parku Thingvellir (UNESCO). Zastávka u vodopádu Gullfoss (Zlatý vodopád), jehož obrovská masa vody se s hukotem řítí z výšky 34 metrů. Už z dálky je vidět páru vysoko stříkajícího gejzíru Strokkur, který chrlí horkou vodu každých 5-10 min. Procházka geotermální oblastí kolem nejznámějšího gejzíru na Islandu s bublajícími jezírky, návštěva restaurace Geysir, kde připravují pečený chléb v geotermální peci, podávaný s máslem, ve vřídle uvařeným vejcem a slanečkem, ke kterým Poznávací zájezd na Islandse nejlépe hodí sklenička ledově vychlazeného šnapsu Geysir. Odpoledne povídání o islandských koních, jejich historii a využití, před příjezdem na ubytování na jihu země návštěva geotermálního skleníku. Za tmy opět výprava na místo, odkud se dá nejlépe sledovat polární záře a na zahradě hotelu relaxace v horkých tubách uprostřed tiché a klidné venkovské krajiny.

Poznávací zájezd na Island5. den: Po snídani jízda po jižním pobřeží a návštěva zdejších přírodních divů. Vysoký a úzký Seljalandsfoss, pod nímž vede pěšinka, kterou mohou projít ti, kterým nevadí, že budou mokří. Pak zastávka v návštěvnickém centru sopky Eyjafjallajökull – ukázka, jak se žije v blízkosti vulkánu. Následuje 60 metrů vysoký vodopád Skógafoss, patřící k nejobdivovanějším na ostrově. Blízko vodopádu je muzeum lidových staveb s použitím rašeliny, s velkou kolekcí nástrojů a předmětů z místních zemědělských usedlostí. Dvě noci pak v NP Vatnajökull, což je největší evropský ledovec. Večer odvoz autobusem k ledovcové laguně na fotografování polární záře, pokud počasí dovolí.

Poznávací zájezd na Island6. den: Po snídani celý den v oblasti ledu. Plavba ledovcovou lagunou mezi plujícími krami, projížďka po černém lávovém písku na pláži, v návštěvnickém centru podrobnosti o největším evropském národním parku, film Islandské akademie o „Severních světlech“ a večer opět výjezd k pozorování světel, které v případě dobré viditelnosti tančí po noční obloze.

Poznávací zájezd na Island7. den: Po snídani cesta západním směrem, zastávka u bazaltových sloupů, známých jako Kirkjugólf (Podlaha kostela), další půvabný vodopád Systrafoss a černé lávové útesy, kde hnízdí spousta ptáků. Vyhlídka na pobřežní vesnice jižního Islandu s dřevěnými domy a fascinující scenérií. Navečer návrat do Reykjavíku, ubytování poslední noc. Za tmy odvoz autobusem do osvětlené světoznámé Modré laguny (Bláa lónið), koupání v geotermálním koupališti. Poté tradiční islandská večeře v hostinci Polární záře a cestou na ubytování noční túra spojená s hledáním a pozorováním světel na obloze.

8. den:  Po snídani v hotelu odjezd na letiště, odlet do Prahy, pro zájemce u skupinového zájezdu možnost společné cesty do Brna.

Poznávací zájezd na Island

  • Cena u skupinového zájezdu zahrnuje | letenka z Prahy na Island a zpět, po celou dobu doprovod českého, na Islandu tlumočícího průvodce.
  • Cena obou typů zájezdu zahrnuje | 7 noclehů se snídaní v hotelích ***, 1 oběd, 1 večeře na rozloučenou, transfer z letiště do hotelu a zpět, 6 dnů transport autobusem, doprovázený výkladem místního průvodce v němčině nebo angličtině dle programu, plavba po fjordu Breidalfjördur, návštěva žraločí farmy, ochutnávka geotermálních specialit u gejzíru, návštěva stájí islandských koní a geotermálního skleníku, vstup a multimediální prezentace v Návštěvnickém centru vulkánu Eyafjallaj§ökull, vstup do Skógarského lidového muzea, vstupné a půjčení ručníku v Modré Laguně, 6 večerů lekcí, prezentací a vysvětlování fenoménu Polární záře, které zajišťuje Islandská akademie pro zkoumání polární záře, doprovázené vycházky k pozorování, doplněné půlnočním občerstvením.
  • Cena nezahrnuje | dopravu na letiště a zpět, komplexní pojištění za 48 Kč na den.

Přihlašte se na zájezd
Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!

Follow these, you can find best articles about different fashion brand:ugg canada canada,moncler outlet moncler jackets,about new balance shoes, such as new balance 574, fashion a&f clothing abercrombie and fitch uk, beats by dre uk beats uk,north face outlet uk jackets,north face canada canada jackets, michael kors outlet uk london mk london uk,michael kors handbags uk bags uk,michael kors outlet uk, hollister uk london,abercrombie and fitch Outlet uk af uk,Burberry Scarf uk,Burberry Outlet scarf uk,Christian Louboutin Outlet UK cl uk. Hope you can learn more! thanks for your visit!
Every people like beautiful things, but they donot know how to different.Today, we just show you some good articles to let you know more about beautiful things. first is ralph lauren sale uk, and ralph lauren soldes fr. about winter coats moncler outlet uk, and canada goose jacket canada direct,canada goose uk outlet clothing.doudoune moncler pas cher moncler fr, and goose ca canada goose sale. When you want watch tv, you can buy cheap dvd us,dvd Australia. Play golf, you can visit cheap golf clubs, Golf Sale uk. Women will like fashion bags, Louis Vuitton Outlet UK, and fr Sacs Louis Vuitton Pas Cher, and beats headphone uk cheap beats by dre, fashion clothing hollister outlet uk, and vtements pas cher Hollister Pas Cher, hollister outlet uk, burberry uk Burberry Outlet. How it popular? we should let you know more information about beautiful things, please read carefully and get some useful things!