Probably no Pandora AustraliaBilaerfu Lauren (Ralph Lauren) is more iconic American designer of. Pandora CanadaIn 1967, Ralph Lauren (Ralph Lauren) $ 50,000Ralph Lauren Outlet of the loan by Ralph Lauren ball into the market,Ralph Lauren Australia and began a Ralph Lauren Corporation (Polo Ralph Lauren) clothing brand,Ralph Lauren Canada the brand dedicated to Burberry Outletthe design and production of high-end casual or semi-formal men,Hogan Italia Women's Clothing, especially famous for itsMichael Kors Bags Outlet classic polo shirt. Lauren ad mostly taken by the famous photographer Bruce Weber (Bruce Weber), shaped almost like a perfect cinematic American life in recent years, their collaboration models like the United States and the United Cheap Tiffany SaleKingdom black supermodel Naomi Campbell (Naomi Campbell),Tiffany Sale UK Brazilian supermodel Gisele Bundchen http://www.microzed.com.au(Gisele Bundchen) and the Oscar for Best actress Penelope Cruz (Penelope Cruz),http://www.rcorner.co.uk and now to a review together these people never forget the beautiful large bar.

Zajímá Vás

Vydejte se s námi ke kořenům evropské kutury, do třímiliónového Říma. Italská metropole na řece Tibeře přitahuje každoročně statisíce návštěvníků, kteří přijíždějí obdivovat památky staré více než 2000 let, prohlédnout si umělecké poklady zdejších muzeí a ochutnat speciality italské kuchyně. Nejmenší stát světa Vatikán, centrum římskokatolické církve, navštěvují poutníci z celého světa. Poznejte na vlastní oči Koloseum, Forum Romanum, Pantheon či chrám sv. Petra. Zájezd je po celou dobu doprovázen odborným českým průvodcem.

  • Termíny | 1.–5. května | 11.–15. června | 17.–21. září 2014 (5 dnů a 4 noci)
  • Cena | 12 890 Kč (včetně letištních tax)

Poznávací zájezd do Říma1. den: Odlet ve večerních hodinách z Prahy (s transferem na/z letiště zdarma). Transfer do hotelu v Římě, nocleh v hotelu v Římě.

2. den: Pěší okruh, první seznámení s Římem – Náměstí Republiky, Diokleciánovy lázně, Fontána di Trevi, Španělské schody. Nocleh.

Poznávavcí zájezd do Říma3. den: Po snídani poznávání antického Říma – slavná aréna Koloseum, jedinečné Forum Romanum a legendární pahorek Palatin, na němž byl podle pověsti založen Řím, císařská fóra, Pantheon. Dále prohlídka Piazza Venezia s památníkem Viktora Emanuela a uliček středověkého Říma kolem Piazza Navona, nábřeží řeky Tibery s možností posezení v některé z četných kavárniček nebo restaurací, návrat do hotelu, nocleh.

Poznávací zájezd do Říma4. den: Přesun metrem do VatikánuAndělský hrad, náměstí sv. Petra s bazilikou, lze vyjet výtahem na střešní vyhlídkovou terasu baziliky, odkud je nejkrásnější výhled na Řím. Poté možnost návštěvy Vatikánských muzeí se slavnou Sixtinskou kaplí a Raffaelovými Stanzemi. Navečer volno nebo společná večeře v centru Říma.

5. den: Po snídani individuální volno, které je možné využít k procházkám nebo k návštěvě muzeí. Odpoledne transfer na letiště Fiumicino a odlet do Prahy. Návrat ve večerních hodinách.

  • Cena zahrnuje | letenku na pravidelné lince do Říma a zpět, letištní taxy a palivový příplatek 2 400 Kč (částka může podléhat změnám), transfer autokarem z letiště do hotelu a zpět, 4x ubytování v *** hotelu s příslušenstvím v Římě, 4x kontinentální snídani, služby odborného průvodce, pojištění CK pro případ úpadku.
  • Cena nezahrnuje | vstupy do jednotlivých památek, pojištění.
  • Doporučujeme komplexní pojištění (storno, léčebné výlohy a úrazové) za 29 Kč/den.
  • Cena letenky | 6 500 Kč včetně letištních tax.

Přihlašte se na zájezd
Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!