Ralph Lauren Cheap Pandora Australia(Ralph Lauren) is the United States has a thick atmosphereCheap Pandora Canada of high fashion brands taste,Cheap Ralph Lauren style highly stylized .Ralph Lauren products,Cheap Ralph Lauren whether clothing or furniture, whetherRalph Lauren Canada Outlet it is perfume or containers,Burberry Outlet UK have catered to the upper class customersHogan Italia Outlet yearning for a perfect life, or, as Ralph Lauren (Ralph Lauren),Michael Kors Outlet UK Mr. I said: "the purpose of my design is to achieve the dream of people's minds - the best imaginable reality.Tiffany Sale UK "Ralph Lauren (Ralph Lauren) is a major consumer middle class or higher income consumers and celebrities, and comfortable,Tiffany UK affordable good to wear Ralph Lauren (Ralph Lauren) POLO shirt, whether in Europe or Asia, almost everyoneCheap Ralph Lauren has become a wardrobe essential clothing styles!The North Face Outlet UK and Double Ralph Lauren LAUREN BY POLO is among the retro series, Cheap Pandoraperfect for an American-style retro style interpretation.

Zajímá Vás

Vydejte se s námi ke kořenům evropské kutury, do třímiliónového ŘímaItalská metropole na řece Tibeře přitahuje každoročně statisíce návštěvníků, kteří přijíždějí obdivovat památky staré více než 2000 let, prohlédnout si umělecké poklady zdejších muzeí a ochutnat speciality italské kuchyně. Nejmenší stát světa Vatikán, centrum římskokatolické církve, navštěvují poutníci z celého světa. Poznejte na vlastní oči Koloseum, Forum Romanum, Pantheon či chrám sv. Petra. Zájezd je po celou dobu doprovázen odborným českým průvodcem.

  • Termíny | 30. dubna – 4. května | 2.–6. července | 24.–28. září 2015 (5 dnů a 4 noci)
  • Cena | 12 990 Kč včetně letištních tax | příplatek na jednolůžkový pokoj 2 800 Kč

Poznávací zájezd do Říma1. den: Odlet z Prahy, Vídně nebo Bratislavy s možností transferu z Brna na letiště. Transfer do hotelu v Římě, první seznámení s italskou metropolí, nocleh.

2. den: Pěší okruh, pokračování prohlídky – Náměstí Republiky, Diokleciánovy lázně, Fontána di Trevi, Španělské schody. Nocleh.

Poznávavcí zájezd do Říma3. den: Po snídani poznávání antického Říma – slavná aréna Koloseum, jedinečné Forum Romanum a legendární pahorek Palatin, na němž byl podle pověsti založen Řím, císařská fóra, Pantheon. Dále prohlídka Piazza Venezia s památníkem Viktora Emanuela a uliček středověkého Říma kolem Piazza Navona, nábřeží řeky Tibery s možností posezení v některé z četných kavárniček nebo restaurací, návrat do hotelu, nocleh.

Poznávací zájezd do Říma4. den: Přesun metrem do VatikánuAndělský hrad, náměstí sv. Petra s bazilikou, lze vyjet výtahem na střešní vyhlídkovou terasu baziliky, odkud je nejkrásnější výhled na Řím. Poté možnost návštěvy Vatikánských muzeí se slavnou Sixtinskou kaplí a Raffaelovými Stanzemi. Navečer volno nebo společná večeře v centru Říma.

5. den: Po snídani individuální volno, které je možné využít k procházkám nebo k návštěvě muzeí. Odpoledne transfer na letiště Fiumicino a odlet do Prahy, Vídně nebo Bratislavy. Možnost transferu z letiště do Brna, návrat ve večerních hodinách.

  • Cena zahrnuje | letenku do Říma a zpět, letištní taxy a palivový příplatek 2 400 Kč (částka může podléhat změnám), transfer autokarem z letiště do hotelu a zpět, 4x ubytování v *** hotelu s příslušenstvím v Římě, 4x kontinentální snídani, služby odborného průvodce, pojištění CK pro případ úpadku.
  • Cena nezahrnuje | vstupy do jednotlivých památek, pobytovou taxu v hotelu, pojištění.
  • Upozorňujeme na možnost využít transfer Brno–letiště–Brno (informace v CK).
  • Cena letenky | 6 500 Kč včetně letištních tax.

Přihlašte se na zájezd
Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!

replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Rolex Swiss Replica Rolex replica rolex replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Watches rolex explorer 39mm for sale 14060M Rolex Submariner Cost rolex r1628 fake iwc 3719 replica movement 16610 rolex watches shop the best clone rolex watches rolex explorer 2 preis Rolex Submariner 14060M Price rolex r1628 deville iwc best clone Rolex Submariner Review 116610 116610ln replica the best cartier clone watches rolex gmt master 16750 prix Rolex Submariner 14060M Review rolex r1628 date james bond omega replica 116710 Rolex watches iwc rolex 70216 rolex Daytona rolex explorer acier Daytona Replica rolex omega watches model rolex sekeleton th 2014 rolex oro giallo Rolex Turn O Graph Prices the replika watch