Ralph Lauren Cheap Pandora Australia(Ralph Lauren) is the United States has a thick atmosphereCheap Pandora Canada of high fashion brands taste,Cheap Ralph Lauren style highly stylized .Ralph Lauren products,Cheap Ralph Lauren whether clothing or furniture, whetherRalph Lauren Canada Outlet it is perfume or containers,Burberry Outlet UK have catered to the upper class customersHogan Italia Outlet yearning for a perfect life, or, as Ralph Lauren (Ralph Lauren),Michael Kors Outlet UK Mr. I said: "the purpose of my design is to achieve the dream of people's minds - the best imaginable reality.Tiffany Sale UK "Ralph Lauren (Ralph Lauren) is a major consumer middle class or higher income consumers and celebrities, and comfortable,Tiffany UK affordable good to wear Ralph Lauren (Ralph Lauren) POLO shirt, whether in Europe or Asia, almost everyoneCheap Ralph Lauren has become a wardrobe essential clothing styles!The North Face Outlet UK and Double Ralph Lauren LAUREN BY POLO is among the retro series, Cheap Pandoraperfect for an American-style retro style interpretation.

Zajímá Vás

Málaga – Granada – Gibraltar – Sevilla – Córdoba

  • Termíny | 13.–20. září 2014
  • Cena | 18 950 Kč (včetně letištních tax)

Poznávací zájezd Španělsko Andalusie

1. den: Odpoledne odjezd do Prahy nebo Bratislavy na letiště. Odlet do Málagy a po příletu transfer autokarem do hotelu. Nocleh v oblasti Málagy.

Poznávací zájezd do Španělska2. den: Prohlídka Málagy, přístavu využívaného už Féničany a Římany. Návštěva dominanty města pevnosti Gibralfaro ze 14. století a maurského hradu Alcazaba s překrásnou vyhlídkou na město a okolí. Paseo Marítimo u městské pláže a Paseo del Parque s bujnými zahradami lákájí k osvěžujícím procházkám. Staré město s katedrálou a křivolakými uličkami, které nás dovedou k nejnovějšímu klenotu Málagy: Museu Picasso, otevřenému v 2003 na počest zdejšího rodáka Pabla Picassa. Nedaleko odtud se nachází také jeho rodný dům. Individuální volno. Návrat do hotelu.

Poznávací zájezd Španělsko Andalusie3. den: Po snídani odjezd do Granady, jednoho z nejkrásnějších měst Evropy ležícího na úpatí pohoří Sierra Nevada. Návštěva Alhambry – dokonalé ukázky arabského stavitelského umění a památky UNESCO. Procházka starobylou čtvrtí Albaicín, katedrála s královskou hrobkou a místem posledního odpočinku Isabely Kastilské a Ferdinanda Aragonského. Návrat na ubytování. Nocleh.

Poznávací zájezd Španělsko Andalusie4. den: Po snídani odjezd do britské korunní kolonie a nejjižnější části Evropy Gibraltaru – prohlídka starého města. Fakultativně vyjížďka minibusem na gibraltarskou skálu s prohlídkou jeskyně Sv. Michala a opičí rodinky, která zde volně žije. Při dobré viditelnosti lze vidět břehy Afriky a rozhraní mezi Atlantikem a Středozemním mořem. Návrat na ubytování. Nocleh.

5. den: Po snídani volný program ke koupání na pláži. Nocleh.

Poznávací zájezd Španělsko Andalusie6. den: Po snídani výlet do města Ronda, ležícího na okrajích rokle, 100 m nad řekou Guadalevín. Most nad roklí, Puente Nuevo, spojuje starou a novou část města. Cesta pokračuje územím Přírodního parku Sierra de Grazalema, přes pueblos blancos, vesničky s charakteristickými bílými domy, jako Grazalema, Arcos dela Frontera, aj. Návrat na ubytování. Nocleh.

Poznávací zájezd do Španělska7. den: Po snídani odjezd do andaluské metropole Sevilly. Příjezd kolem poledne, prohlídka města: bývalá přístavní čtvrť El Arenal, nábřeží řeky Guadalquivir s býčí arénou La Maestranza, maurskou věží Torre del Oro, židovská čtvrť Santa Cruz, jež je díky změti bílých uliček a dvorků odedávna nejmalebnějším zákoutím města, katedrála La Giralda, v níž je pohřben Kryštof Kolumbus, možnost výstupu na věž s výhledem na město. Prohlídka maurské pevnosti Real Alcázar s krásnými středověkými interiéry a zahradami… Ubytování v Seville. Nocleh.

Poznávací zájezd Španělsko Andalusie8. den: Po snídani odjezd do Córdoby, jež byla v 10. století nejslavnějším městem Evropy a bývalým hlavním městem arabského kalifátu. Historické centrum se rozprostírá kolem mešity v maurském slohu přeměněné na katedrálu, staré hradby a židovská čtvrť, římská brána a středověký most přes řeku Guadalquivir. Přejezd do Málagy, odkud ve večerních hodinách odlet do Prahy/Bratislavy. Transfer z letiště do Brna.

  • Cena zahrnuje | letenku na pravidelné lince do Málagy a zpět, letištní taxy a palivový příplatek 2 400 Kč (částka může podléhat změnám), veškerou autokarovou přepravu ve Španělsku, 7x nocleh ve dvoulůžkových pokojích v hotelu *** se snídaní, odborného průvodce, pojištění CK proti úpadku.
  • Cena nezahrnuje | komplexní pojištění včetně storna zájezdu, vstupy do objektů.
  • Fakultativně | vstupné do pevnosti Alhambra 400 Kč (vzhledem k vysoké návštěvnosti lze vstup garantovat jen při předplacení v naší CK), 5x večeře za 1 150 Kč, transfer Brno–letiště–Brno za cenu 500 Kč jedním směrem (transfer se uskuteční při minimálním počtu 15 osob).

Přihlašte se na zájezd
Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!

replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Rolex Swiss Replica Rolex replica rolex replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Watches rolex explorer 39mm for sale 14060M Rolex Submariner Cost rolex r1628 fake iwc 3719 replica movement 16610 rolex watches shop the best clone rolex watches rolex explorer 2 preis Rolex Submariner 14060M Price rolex r1628 deville iwc best clone Rolex Submariner Review 116610 116610ln replica the best cartier clone watches rolex gmt master 16750 prix Rolex Submariner 14060M Review rolex r1628 date james bond omega replica 116710 Rolex watches iwc rolex 70216 rolex Daytona rolex explorer acier Daytona Replica rolex omega watches model rolex sekeleton th 2014 rolex oro giallo Rolex Turn O Graph Prices the replika watch