Giuseppe Verdi – Ernani 

Termíny | 21. – 24. března 2023
Cena | 19 960 Kč + cena vstupenky | pro abonenty NdB a členy SPNdB 19 460 Kč + cena vstupenky

1. den: Pro zájemce transfer autokarem z Brna na letiště ve Vídni nebo Praze (bude upřesněno), odlet na letiště v Benátkách, transfer lodí do hotelu, ubytování, pro zájemce později odpoledne odjezd lodí do centra Benátek – okruh centrem města (1. část) nebo volno k individuálnímu programu (muzea, galerie, kavárny), večer nocleh v hotelu.  

2. den: Po snídani odjezd MHD do centra, okruh městem s průvodcem (2. část), poté návrat do hotelu k převlečení do společenského oděvu, odjezd na večerní představení ve slavném, po požáru obnoveném divadle Gran Teatro la Fenice. Po představení odjezd z centra vaporettem nebo lodním taxi zpět do hotelu.

3. den: pro zájemce výlet s průvodcem na ostrovy v Benátské laguně, MuranoBurano, popřípadě i Torcello, navečer pro zájemce koncert z díla místního rodáka Antonia Vivaldiho i dalších v kostele Chiesa San Vidal (cca 980 Kč).

4. den: Po snídani prostor pro individuální prohlídku ostrova Lido, popřípadě na nákupy, před polednem odjezd lodí na letiště a odlet na letiště do Vídně nebo Prahy. Pro zájemce transfer autobusem do Brna k hotelu Grand.

Cena zahrnuje | zpáteční letenku do Benátek, 3 × nocleh v hotelu *** se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím, transfery lodními spoji, třídenní jízdenku na MHD v Benátkách, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje | vstupenku na operní představení v Gran Teatro la Fenice (podle výběru klienta), cestovní pojištění a pojištění pro případ storna, dopravu autokarem z Brna na letiště a zpět, vstupy do muzeí a galerií.