Giuseppe Verdi – „Ernani“

Termín | 24. března – 27. března 2023

Cena | 19 960 Kč + cena vstupenky dle vlastního výběru | Sleva pro abonenty NdB a členy Spolku přátel NdB 500 Kč

ben111. den: Odlet z Prahy kolem poledne na letiště Marka Pola v Benátkách, transfer lodí do hotelu, ubytování, pro zájemce později odpoledne odjezd lodí do centra Benátek – okruh centrem města (1. část) nebo volno k individuálnímu programu (muzea, galerie, kavárny), večer nocleh v hotelu.

2. den: Po snídani odjezd MHD do centra, okruh městem s průvodcem (2. část), poté návrat do hotelu k převlečení do společenských oděvů, odjezd na večerní představení ve slavném, po požáru obnoveném divadle Gran Teatro la Fenice – Verdiho  v ČR málo uváděná opera “Ernani“ (je to jeho v pořadí páté operní dílo, které mělo světovou premiéru právě v tomto divadle 9. 3. 1844 s velkým úspěchem). Po představení odjezd z centra vaporettem nebo lodním taxi zpět do hotelu.

3. den: Po snídani prostor pro individuální program, pro zájemce výlet s průvodcem na ostrovy v Benátské laguně, MuranoBurano, popřípadě i Torcello, navečer pro zájemce koncert z díla místního rodáka Antonia Vivaldiho i dalších v kostele Chiesa San Vidal (cca 980 Kč).

4. den: Po snídani prostor pro individuální prohlídku ostrova Lido, popřípadě na nákupy, před polednem odjezd lodí na letiště a odlet na letiště do Prahy. Pro zájemce transfer autobusem do Brna k hotelu Grand.

 

Cena zahrnuje | zpáteční letenku Praha–Benátky, 3x nocleh v hotelu *** se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím, transfery lodními spoji, vstupenku na operní představení v Gran Teatro la Fenice (podle výběru klienta), třídenní permanentní jízdenku na MHD v Benátkách, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje | cestovní pojištění a pojištění pro případ storna, dopravu autokarem z Brna na letiště v Praze (nebo ve Vídni) a zpět, vstupy do muzeí a galerií.