Ralph Lauren Cheap Pandora Australia(Ralph Lauren) is the United States has a thick atmosphereCheap Pandora Canada of high fashion brands taste,Cheap Ralph Lauren style highly stylized .Ralph Lauren products,Cheap Ralph Lauren whether clothing or furniture, whetherRalph Lauren Canada Outlet it is perfume or containers,Burberry Outlet UK have catered to the upper class customersHogan Italia Outlet yearning for a perfect life, or, as Ralph Lauren (Ralph Lauren),Michael Kors Outlet UK Mr. I said: "the purpose of my design is to achieve the dream of people's minds - the best imaginable reality.Tiffany Sale UK "Ralph Lauren (Ralph Lauren) is a major consumer middle class or higher income consumers and celebrities, and comfortable,Tiffany UK affordable good to wear Ralph Lauren (Ralph Lauren) POLO shirt, whether in Europe or Asia, almost everyoneCheap Ralph Lauren has become a wardrobe essential clothing styles!The North Face Outlet UK and Double Ralph Lauren LAUREN BY POLO is among the retro series, Cheap Pandoraperfect for an American-style retro style interpretation.

Zajímá Vás

Ostrovní stát Malta – přestože na většině map připomíná malý flíček – nabízí spousty jedinečných krás: od 5000 let starých chrámů přes rozsáhlá opevnění vybudovaná maltézskými rytíři až po vznešenou barokní architekturu. Zdejší přátelští obyvatelé, potomci starověkých Féničanů, žijí v rázovitých vesnicích zasazených do malebné středomořské krajiny a jsou právem hrdí na jedinečný charakter své miniaturní země.

  • Termín | 8.–13. 5. | 2.–7. 10. 2014
  • Cena | 16 490 Kč (včetně letištních tax) | příplatek za jednolůžkový pokoj 2 850 Kč

Poznávací zájezd Malta a Gozo1. den: Odjezd z Brna na letiště v Praze nebo ve Vídni, odlet na Maltu. Po příletu transfer do hotelu v části Sliema (čtvrť La Valetty). Seznámení se s okolím hotelu. Nocleh.

2. den: Po snídani La Valetta, hlavní město ostrova pod ochranou UNESCO s dokonalým systémem opevnění z poloviny 16. století, zahrady Baracca s překrásným výhledem na přístav, katedrála sv. Jana, palác velmistrů, sídlo parlamentu a sídlo prezidenta. Odpoledne tradiční rybářská vesnička Marsaxlokk, s malebným přístavem s barevnými čluny, plná typických restaurací a taveren nabízejících převážně ryby a plody moře. Návrat na ubytování.

Poznávací zájezd Malta a Gozo3. den: Po snídani prohlídka prehistorické lokality s chrámy Ħaġar Qim a Mnajdra, které patří k nejpůsobivějším maltským památkám a jsou opředené mnoha záhadami a legendami, zdejší okolí skýtá také nádherné přímořské scenérie. Odpoledne bývalé hlavní město ostrova Mdina, představující to nejlepší z historické Malty. Zdejší úzké uličky lákají k procházkám, z terasy za katedrálou je úchvatný výhled na celý ostrov. Dále Rabat, ve kterém se nacházejí katakomby sv. Pavla a Agáty, ve kterých byli pohřbíváni první křesťanští obyvatelé ostrova. Zastávka na úchvatných útesech Dingli. Návrat na ubytování.

Poznávací zájezd Malta a Gozo4. den: Po snídani celodenní výlet na ostrov Gozo. Z trajektu jsou pěkné pohledy na nejmenší ostrov maltského souostroví Comino. Gozo má svou typickou atmosféru, podle legend byl kdysi obývaný nymfou Kalypsó. Mezi nejzajímavější atrakce patří prehistorické chrámy Ġgantija zvané Věž obrů, přírodní úkaz Modré okno a tzv. vnitřní moře a návštěva hlavního města ostrova Victoria s citadelou a katedrálou. Volno k nákupům, návrat na ubytování.

Poznávací zájezd Malta a Gozo5. den: Po snídani prohlídka okolí hlavního města La Valetty – zábavní čtvrti St. Julian’s a Paceville, kam se chodí po večerech bavit místní mládež. Město Vittoriosa, bývalé sídlo řádu maltézských rytířů. Odpoledne volno, které je možné strávit další prohlídkou La Valetty nebo procházkami po nábřeží ve čtvrti Sliema.

6. den: Po snídani osobní volno, odjezd na letiště a odlet do Prahy/Vídně. Po příletu transfer do Brna.

  • Cena zahrnuje | zpáteční letenku na Maltu, 5x ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích *** hotelu, uvedené výlety, služby průvodce, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění CK proti úpadku.
  • Cena nezahrnuje | pojištění do zahraničí, případné vstupy, transfer z Brna na letiště a zpět (cena dle počtu zájemců, info v CK).
  • Fakultativně | 4 večeře v hotelu 1 400 Kč.
  • Upozorňujeme na možnost využít společný transfer Brno – letiště – Brno.

Přihlašte se na zájezd
Nemůžete přijít do naší kanceláře? Nevadí!
Seznamte se s všeobecnými podmínkami a vyplňte a odešlete on-line přihlášku!

replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Rolex Swiss Replica Rolex replica rolex replica watches Replica Watches Replica Watches Replica Watches rolex explorer 39mm for sale 14060M Rolex Submariner Cost rolex r1628 fake iwc 3719 replica movement 16610 rolex watches shop the best clone rolex watches rolex explorer 2 preis Rolex Submariner 14060M Price rolex r1628 deville iwc best clone Rolex Submariner Review 116610 116610ln replica the best cartier clone watches rolex gmt master 16750 prix Rolex Submariner 14060M Review rolex r1628 date james bond omega replica 116710 Rolex watches iwc rolex 70216 rolex Daytona rolex explorer acier Daytona Replica rolex omega watches model rolex sekeleton th 2014 rolex oro giallo Rolex Turn O Graph Prices the replika watch