Giuseppe Verdi – „Traviata“

Termíny | 13. září – 16. září 2023 
Cena | 19 960 Kč + cena vstupenky divadla na operu 4 900 Kč (přízemí-parter) 
Sleva pro abonenty NdB a členy Spolku přátel NdB 500 Kč 

1. den – středa: pro zájemce transfer autobusem z Brna na letiště ve Vídni, sraz v odletové hale (oficiální zahájení zájezdu), odlet v 9.15 hod. z Vídně na letiště Marka Pola v Benátkách, transfer lodí do hotelu Riviera na Lidu, ubytování, pro zájemce později odpoledne odjezd lodí do centra Benátek – okruh centrem města (1. část) nebo volno k individuálnímu programu (muzea, galerie, kavárny), večer nocleh v hotelu.

2. den – čtvrtek: po snídani v hotelu odjezd vaporettem do centra města, okruh městem s průvodcem (2. část), volno ve městě, ve večerních hodinách odjezd lodí do přístavu  Giglio k návštěvě divadla Gran teatro la Fenice na představení opery Giuseppe Verdiho „Traviata“ se začátkem v 19 hodin.  Po představení cesta lodí zpět do hotelu.

3. den – pátek: po snídani volno v Benátkách, možnost plout lodí na některý z okolních ostrovů jako Murano, Burano nebo Torcello, popřípadě jet tramvají po mostě Svobody na pevninu do Mestre, pro zájemce – fakultativně odjezd na večerní představení koncertu z díla místního rodáka Antonia Vivaldiho, Felixe Mendhelsohna-BartholdyhoGioachina Rossiniho v kostele Chiesa San Vidal od 21.00 hod. Po představení odjezd z centra vaporettem nebo lodním taxi zpět do hotelu.

4. den – sobota: po snídani prostor pro individuální prohlídku ostrova Lido, popřípadě na nákupy nebo ke koupání na místní pláži, odpoledne v 16.00 hodin odjezd lodí na letiště a odlet v 19.05 h. na letiště do Vídně, přílet ve 20.15 hod. Pro zájemce transfer autobusem do Brna k hotelu Grand.

 

Cena zahrnuje | zpáteční letenku Vídeň–Benátky s příručním zavazadlem (příplatek za zavazadlo do zavazadlového prostoru letadla 1 300 Kč), 3x nocleh v hotelu *** se snídaní v dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím, transfery lodními spoji, třídenní permanentní jízdenku na MHD v Benátkách, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje | cestovní pojištění a pojištění pro případ storna, vstupenku na koncert z díla A. Vivaldiho v kostele (1 160 Kč), dopravu autokarem z Brna na letiště ve Vídni a zpět, vstupy do muzeí a galerií.