W. A. Mozart – Don Giovanni

Termín | 16. – 19. května 2024    
Cena | 19 980 Kč + cena vstupenky | pro abonenty NdB a členy SPNdB 19 480 Kč + cena vstupenky cca 4 900 Kč    

1. den: Pro zájemce transfer autokarem z Brna na letiště ve Vídni nebo Praze (bude upřesněno), odlet na letiště v Benátkách, transfer lodí do hotelu, ubytování, pro zájemce později odpoledne odjezd lodí do centra Benátek – okruh centrem města (1. část) nebo volno k individuálnímu programu (muzea, galerie, kavárny), večer nocleh v hotelu.

2. den:Po snídani odjezd MHD do centra, okruh městem s průvodcem (2. část), poté návrat do hotelu k převlečení do společenského oděvu, odjezd na večerní představení ve slavném, po požáru obnoveném divadle Gran Teatro la Fenice. Po představení odjezd z centra vaporettem nebo lodním taxi zpět do hotelu.

3. den: pro zájemce výlet s průvodcem na ostrovy v Benátské laguně, MuranoBurano, popřípadě i Torcello, navečer pro zájemce koncert z díla místního rodáka Antonia Vivaldiho i dalších v kostele Chiesa San Vidal (cca 1 190 Kč).

4. den: Po snídani prostor pro individuální prohlídku ostrova Lido, popřípadě na nákupy, před polednem odjezd lodí na letiště a odlet na letiště do Vídně nebo Prahy. Pro zájemce transfer autobusem do Brna k hotelu Grand.

 

 

Cena zahrnuje | zpáteční letenku do Benátek, 3 × nocleh v hotelu *** se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím, transfery lodními spoji, třídenní jízdenku na MHD v Benátkách, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje | vstupenku na operní představení v Gran Teatro la Fenice (podle výběru klienta), cestovní pojištění a pojištění pro případ storna, dopravu autokarem z Brna na letiště a zpět, vstupy do muzeí a galerií.

Fakultativně | příplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg 1500 Kč.